З чим ідуть на вибори «Європейська Солідарність» та «Самопоміч». У Львові проведуть дебати

826 0
У студії Tvoemisto.tv представники обох політсил розкажуть про програми партій.
Фото: rbc.ua

Фото: rbc.ua

Медіа-хаб «Твоє місто» у межах інформаційно-просвітницького проекту «Свідомі вибори» продовжує цикл інтерактивних інформаційних матеріалів та відеодебатів, присвячених висвітленню парламентських виборів 2019 року.

Сьогодні, 21 червня, в дебатах візьмуть участь представники політичних партій, які йдуть на вибори за списками, зокрема представник партійного списку «Європейської солідарності» Олег Синютка та представник партії «Самопоміч». Вони розповідатимуть та дискутуватимуть про програми політсил — хто і з чим іде на дострокові вибори до парламенту.

Читайте також: Вони йдуть, ми обираємо. Усе про вибори, списки партій та можливі квоти

Експертами в студії стануть:

  • Роман Зафійовський, голова Комітету підприємців Львівщини
  • Олег Паска, керівник Вищої школи публічного лідерства НУ «Львівська політехніка»
  • Наталія Зайцева-Чіпак, керівник центру досліджень «Соціоінформ»


Прямий ефір із студії «Твого міста» розпочнеться орієнтовно о 16:30. Дивитися його можна на сайтіFacebook-сторінці та YouTube-каналі Tvoemisto.tv.

Парламентські дебати у студії медіа-хабу «Твоє місто відбуваються в межах проєкту «Свідомі вибори» за підтримки фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Media Development Fund of U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government


Читайте також: