На правах реклами

На Сихові провели День відкритих дверей у новій приватній школі. Відео

3127 0
Під час дня відкритих дверей у «Школі, дружній до дитини», що запрацює з вересня на Сихові, усі зацікавлені могли відвідати презентацію засновників та директора школи, а також підписати договір та оглянути приміщення.

Співзасновники школи 3Д, а також директор школи, відповідали на всі запитання, які цікавили батьків. Під час презентації для дорослих малюки проводили час з їхніми майбутніми вчителями у вже готових приміщеннях школи. Також всі разом потім мали змогу оглянути новенький спортзал.

Школа заходиться на Сихові за адресою вул. Довженка, 12. Колишнє приміщення дитячого садочку має велику закриту територію, що дозволить урізноманітнювати заняття та дозвілля учнів, а також гарантуватиме безпеку дітей протягом усього дня, з 8:30 до 18:00.

Школа як громада

Основною місією школи є створення середовища, в якому діти зможуть здобувати сучасні знання, застосовувати їх на практиці і взаємодіяти з дорослим світом. Засновники розповідають, що школа не може бути закритою структурою, де учні протягом цілого дня спілкуються лише з вчителями, натомість у процес навчання тут включатимуть ціле місто – проводитимуть виїзні заняття на природі, в театрах та музеях, на підприємствах тощо.

Планують візити видатних особистостей та представників інших культур, цікаві лекції, майстер-класи, надихаючі історії, творчу майстерню для батьків.

Вже зараз проводять набір учнів у 1, 2, 3 та 5 класи. На співбесідах з дошкільнятами спілкується професійний психолог, котрий перевіряє емоційну та фізіологічну підготовку дитини до школи, а для старших дітей проводять перевірку логічного мислення і мовних навичок.

Детальніше про школу, а також коментарі засновників школи та відвідувачів дивіться у сюжеті:

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!