У Львові пройде перший міжнародний Форум освіти та кар’єри

1772 0
23-24 лютого у Львові відбудеться I Міжнародний Форум освіти та кар’єри-2018, який виступить потужним інформаційним та дискусійним майданчиком про можливості освіти в Україні та за кордоном, сучасний ринок праці.
фото: gazeta.dt.ua

фото: gazeta.dt.ua

Як повідомляють організатори Форуму, основна мета заходу – проінформувати молодь про тенденції та можливості професійної освіти в Україні та за її межами; поширити дані про актуальні та перспективні вакансії, надати фахові консультації щодо питань працевлаштування. Це дозволить абітурієнтам, випускникам обрати затребувану та високооплачувану професію, місце праці.

«Ми вирішили організувати Форум освіти та кар’єри, щоб потенційні студенти змогли отримати вичерпну інформацію передусім про українські ВИШі, де зможуть здобути  майбутню професію чи фах. Водночас студенти-випускники ознайомляться з вакантними напрямками та спеціальностями. Це допоможе зорієнтуватися їм на ринку праці та врешті отримати хорошу роботу в Україні, з гідною оплатою», – пояснює співорганізатор Форуму Валерій Веремчук.

Серед учасників Форуму – представники українських та  європейських навчальних закладів, що розповідатимуть про свою діяльність, роботодавці, які ознайомлять зі своїми пропозиціями та тенденціями на ринку вакансій. Освітяни, підприємці, організації проводитимуть власні презентації, консультації та семінари на освітню тему. Також у програмі Форуму –  дві панельні дискусії: «Якісна освіта – в Україні чи за кордоном» та «Працевлаштування в Україні – перспективи» за участі авторитетних експертів-спікерів.

Дата – 23-24 лютого

Місце проведення - ТРЦ «Форум Львів»

Серед організаторів –  організації, що займаються освітою, бізнесом, HR: «Форум Львів», Study group, Львівська освітня фундація, Рада підприємців при КМУ, Торгово-промислова палата.

Вхід вільний.

Партнерська публікація

 


...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться сьогодні до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!