У Львові пройдуть Дні європейської спадщини

1637 0
24-25 вересня у Львові вже вшосте пройдуть Дні європейської спадщини. Цього року захід присвячений тематиці садів і парків.
фото: ua.igotoworld.com, stezhkamu.com, ЛМР

фото: ua.igotoworld.com, stezhkamu.com, ЛМР

Дні Європейської спадщини цьогоріч сфокусовані на темі «Сади і парки Львова: жива історія міста». По це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У програмі передбачені екскурсії, публічні обговорення, панельні дискусії, лекції, ігри, презентації, піші прогулянки та велоекскурсії.

Організатори зазначають, що Львів у 1910 році був найбільш зеленим містом цілої Австро-Угорської монархії. Він дійсно має багато унікальних зразків зеленої спадщини, про які, на жаль, не так багато знаємо. Тому мета цьогорічних Днів — привернути увагу громадськості до зелених просторів з точки зору їх історичної та культурної цінності.

Читайте також: Львів'ян кличуть на Міський фестиваль активного туризму. Програма

«Цього року від нашого проекту буде 2 заходи. Будуть дві квест-гри. Один з них — це тротуарні історії. Гра полягає у тому, що в міському середовищі звертати увагу на такі елементи, які зазвичай залишаються поза увагою. У цьому випадку — це тротуарне покриття, плитка і потрібно буде знайти ці елементи у місті. Інша гра – це гра в елемент. Це вулиця + елемент. Тут більше буде акцент на різні архітектурні деталі», —зазначила Наталія Тарнавчик, представник GIZ (Німецького товариства міжнародного співробітництва).

Окрім того, у рамках Днів впродовж місяця можна буде ознайомитися із трьома виставками, присвяченим історичним паркам Львова та їх творцям: «Місто. Дерево. Людина», «Арнольд Рерінг — мистецтво і природа в урбаністичному розвитку Львова» та «Історія в світлинах. Фотовиставка про парк І. Франка».

Усі заходи в рамках Днів європейської спадщини є безкоштовними.

Кількість місць на більшість заходів обмежена. Реєстрація триватиме з 20 до 22 вересня на сайті www.lviv.travel, а також з 10:00 до 18:00 за телефоном +38 067 37 07 845.

Опублікувала Ганна Беловольченко


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!