Політична реклама

У Львові розпочався другий набір у Вищу школу драматичного мистецтва

779 0
Вища школа драматичного мистецтва – проект створений для навчання та розвитку усіх охочих долучитися до світу театру.

Програма створена для зацікавлених драматичним мистецтвом, хто не має можливості навчатися академічно. Головна увага приділяється практичній роботі з постановки етюдів, сценічних читань, вистав тощо.

Навчальна програма розрахована на 4-5 місяців. Заняття відбуватимуться 2 рази на тиждень. Навчання проводиться у вечірній час. Раз на місяць в рамках проекту проводитимуться публічні майстер-класи від провідних сучасних театральних діячів.

Основною метою школи є постановочна робота, а також розвиток фізичних та творчих здібностей, засвоєння основних навичок акторської майстерності та режисури театру.

Основними навчальними дисциплінами курсу є:
майстерність актора та сценічна мова, які включають сценічний рух, ритміку, пантоміму, пластику,
історію та теорію театру.

По закінченню навчання студенти отримують сертифікат про проходження курсу та професійне портфоліо. Окрім, кращі студенти потраплятимуть у склад трупи театру при Вищій школі драматичного мистецтва – «Теарт», який і формуватиметься на базі цієї школи.

У театрі при Вищій школі драматичного мистецтва відбуватимуться постановки, як класичної, так і сучасної та молодої драматургії, що сприятиме саморозвитку молодих драматургів, режисерів і акторів.

Керівник проекту – Ольга Любарова

teart@lviv.pro
teart.lviv.pro
093 6 99 83 83

Джерело: infolviv.net

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!