У Львові розшукують дідуся, який міг втратити пам'ять. Фото

2201 2
Чоловік може перебувати в районі МРЕО.
фото: mediarnbo.org

фото: mediarnbo.org

Львів'ян просять допомогти розшукати Петра Власова, який зник сьогодні, 23 лютого. Про це повідомляє Гаряча лінія Львова.

Петро Власов. Фото: Гаряча лінія Львова

Донька і онук зниклого кажуть, що він може перебувати в районі МРЕО. Дідусь може не усвідомлювати, де він перебуває. Також він міг втратити пам'ять.

Усіх, кому що-небудь відомо про місцеперебування чоловіка, просять повідомити за номерами: +380 (63) 329 36 97 Галина (донька), +380 (93) 718 22 81 Віктор (онук) або за номером 102.

ТЕГИ: розшук

Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (2)

Додати коментар
24 Лютого, 2019 12:51
666 ... в часи срср був на заводі леніна в 22-ому цеху регулювальник петро власов ... як фахівець -- ніякий ... мав проблеми із розумовим розвитком і дуже погано розмовляв ... але він мав і дуже міцно тримався за тую "хлібну картку" -- партбілет ... і тая кпрс конкретно таким своїм членом опікувалась ... спеціально піддля нього було створено певну операцію в виробничому процесі ... я в тої патії теж був" на олівці" , хоча й не був її членом , мав таке собі подвійне тавро -- технократа і виробничого бандита ... та що було --загуло ... і партії тої давно нема , а от оті " члени" все ще живуть ... навіть займають в НАШІЙ Україні найвищі державні посади ...
23 Лютого, 2019 18:28
666 ... от ходив би він на каву ... вже б знайшовся ... з Днем Радянсько
ї АРМІЇ !!! ...