У Львові скасували містобудівні умови щодо скандального будівництва

1725 0
Виконавчий комітет сьогодні, 8 липня, прийняв рішення про скасування містобудівних умов та обмежень щодо забудови земельної ділянки на вулиці Варшавській-Сосновій.
Фото: curata.com

Фото: curata.com

Відтак, міське управління архітектури повинне у повідомити про це рішення Інспекцію архбудконтролю, а також Шевченківську районну адміністрацію. Остання, своєю чергою, має скасувати дозвіл на відкриття будівельного майданчика.

«Це безпрецедентна ситуація, яку ми сьогодні отримали в місті, коли забудовник, не маючи технічних умов, розуміючи напругу, яка виникає в громадськості, не зважаючи на документи, вважає, що він може робити, що хоче. Цього не буде, – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова. – Я би хотів, щоб підняли ухвали, які я ветував, стенограми, щоб бачити, хто проштовхував це питання, інформацію, як вже почали продавати квартири у будинку, який ще не був збудований. Хочу звернутись до львів’ян, щоб вони були критично обережні, щоб звертали увагу на дозвільні документи і легітимність самого будівництва. Щоб не було біди, коли люди платять кошти, а їх витрачають не за призначенням, і потім людей роблять заручниками процесу. Треба, щоб Інспекція архбудконтролю негайно прийняла усі рішення, щоб Шевченківська адміністрація також прийняла усі рішення, і ми разом з людьми забезпечили порядок. Думаю, що правоохоронні органи також повинні, маючи весь цей пакет документів, бути більш активними».

Нагадаємо, 6 липня у Шевченківській районній адміністрації повідомили, що на вул Варшавській-Сосновій с зібрались мешканці, активісти та учасники АТО. Мешканці виступали проти будівництва, учасники АТО – за. На місце також виїхала поліція, представники Інспекції архбудконтролю у м. Львові.

«Дозволу на будівництво нема. Сьогодні зранку там зібрались мешканці, які виступають проти будівництва. Прийшло близько 100 осіб, які представляють себе учасниками АТО. Забудівельник обіцяв їм квартири у цьому будинку. Роботи там не ведуться. На території є лише один трактор. Мешканці кажуть, що мають інформацію, ніби сьогодні на будівництво мала заїхати важка техніка. Зараз приїхали представники поліції», – зазначив голова Шевченківської районної адміністрації Олександр Удовенко.

Читайте також: У Львові суд заборонив будівництво готелю

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також: