У Львові Скрябін та O.Torvald закликатимуть молодь йти на вибори

1690 0
16 жовтня на площі навпроти головного корпусу Львівського національного універиситету імені Івана Франка відбудеться благодійний концерт в рамках молодіжної інформаційно-просвітницької кампанії «Роби_вибори». Початок о 18:00.

В цей день біля пам’ятника Іванові Франку зі своїми хітами виступить Скрябін, гурт O.Torvald, а також «Абу-Касимові капці».

«Їх виступ стане своєрідним закликом до молодих людей бути активними та свідомими, прийти на вибори і не марнувати свій голос. Також в цей день не залишаться осторонь і суспільно важливі для нашої держави питання: під час концерту буде проводитися збір коштів на потреби АТО. Таким чином, молоді львів’яни зможуть не лише гарно та з користю провести час, але й допомогти тим, хто захищає наш мир і спокій», – анонсують організатори.

Концерт відбудеться в рамках громадської мобілізаційної кампанії «Роби_вибори», що має на меті донести до молодого покоління ідею важливості власного вибору та громадської позиції кожної молодої людини. Проект – повністю аполітичний і не агітує за жодну з партій, а має на меті залучити до участі у голосуванні якомога більше молоді та сформувати нову виборчу культуру. Адже молодий виборець повинен орієнтуватись в суті й технології виборчого процесу, навчитися критично й раціонально вибирати політичні преференції. Кампанія покликана дати відповіді на запитання: навіщо голосувати, чому кожен голос має значення і як його захистити. Організатором проекту стала ГО «Роби більше», основа якої – колишні активісти руху «Студентська координаційна рада», що був створений і брав участь у організації студентських протестів Євромайдану.

Читайте також: Молодь Львова закликають написати, якою буде Україна через 5 років

«Роби_вибори» реалізується у трьох містах: Києві, Харкові та Львові. Кампанія передбачає різноманітні заходи: зустрічі з відомими людьми, концерти, інсталяції, а також інформування молоді про виборчий процес через соцмережі. 


Читайте також: