У Львові старшокласників навчатимуть програмуванню. Як долучитись?

1397 0
7-13 грудня Lviv IT School вкотре проводитиме Годину Коду, у рамках найбільшого навчального проекту в історії «Hour of Code». До участі запрошують учнів 9-11 класів. Про це інформують у прес-службі міськради.
фото: rus-img2.com

фото: rus-img2.com

Година Коду є глобальним навчальним заходом, який залучає десятки мільйонів учнів у більш ніж 180 країнах світу, і створений для розвінчування міфів про складність програмування.

«Під час Години Коду учасники матимуть можливість створити власну програму та отримати перший досвід у програмуванні. Ми сподіваємося, що це розпалить в учнів іскру інтересу до продовження вивчення комп’ютерних наук», – зазначають організатори.

Читайте також: 8 онлайн-платформ для навчання ІТ

Кожен охочий старшокласник Львова зможе ознайомитись із основами програмування. Година коду – це одногодинний вступ до комп’ютерних наук, який повинен показати легкість та доступність програмування для кожного.

Форма реєстрації – за посиланням. Участь у події безкоштовна.

Контактна е-пошта: press.lits@com.ua.

Опублікувала Наталія Середюк

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!