У Львові стартує прийом заявок на реставрацію історичних вікон і брам. Як взяти участь

840 0
Більшу частину вартості реставрації покриє міський бюджет.
Фото: Бюро спадщини

Фото: Бюро спадщини

ЛКП «Бюро Спадщини» починає приймати нові заявки на реставрацію старих брам і вікон в історичній частині Львова. Про це повідомляють на сайті підприємства.

Львів’ян просять зголоситися з 1 по 15 вересня та звернутися у центри надання адміністративних послуг міста. Умови подання заявки можна дізнатися на сайті ЛКП «Бюро спадщини».

«Ми плануємо прийняти обмежену кількість заявок, яка відповідатиме тій, яку заплановано виконати у 2020 році. Під час цьогорічного набору ми відберемо перші 50 будинків з історичними дверима та 20 будинків з дерев’яними вікнами, які потребують оновлення», – каже директор ЛКП «Бюро спадщини» Павло Богайчик.

Більшу частину вартості реставрації покриє міський бюджет. Перелік сформують із звернень, що надійдуть за чергою через ЦНАПи з 1 по 15 вересня.

Додамо, що за відновлення брам 70% вартості оплатить місто, 30% – мешканці цього будинку. Стосовно реставрації вікон, то співвідношення становить 60 і 40%.

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!