У Львові стартує Українсько-польський бізнес-форум. Де подивитись онлайн

630 0
Сьогодні у Львові розпочинається Українсько-польський бізнес-форум, частину подій якого медіа-хаб «Твоє місто» транслюватиме наживо.
фото: соцмережі

фото: соцмережі

У заході візьмуть участь керівництво Львівської області, представники дипломатичних установ, представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, інвестори та представники компаній з Республіки Польща, керівники польських підприємств, що працюють в Україні, та представники бізнес-асоціацій обох країн.

Читайте також: Місто гідних і креативних? Як продати Львів світові

Учасники Форуму матимуть змогу безпосередньо ознайомитися з особливостями виробничого процесу на провідних підприємствах Львівщини, обговорити особливості бізнес-клімату регіону та України загалом, а також налагодити партнерські відносини з представниками влади і бізнесу.

Участь у цьому заході сприятиме налагодженню ділових контактів, встановленню партнерських відносин між представниками бізнесу, влади та бізнес-асоціацій.  

Трансляція наживо розпочнеться орієнтовно об 11:00 на сайті: tvoemisto.tv/on-line і триватиме до 15:00. Переглянути основні події форуму в режимі онлайн також можна і через Facebook-сторінку «Твоє місто».


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар