У Львові стартувала наймасштабніша ІТ-конференція Східної Європи. Фото, відео

2553 0
ІТ-конференція зібрала на Арені Львів понад 2800 учасників.
Фото: Христина Процак / Facebook

Фото: Христина Процак / Facebook

У Львові стартувала наймасштабніша ІТ-подія року у Східній Європі ІТ Арена, яку вже другий рік поспіль відкрив штучний інтелект на ім’я Arena. 

Відкриття ІТ Арени

Після відкриття та представлення партнерів до учасників ІТ-конференції звернувся СЕО ІТ Кластера Степан Веселовський. Загалом на перший день заплановані виступи львівських ІТ-фахівців, українських компаній, представників Microsoft, Facebook, Google, eBay та інших.

Програму конференції поділили на 4 тематичні платформи: бізнес, технології, продукт та стартап. Під час IT Arena також відбудеться Startup Competition — міжнародний конкурс стартапів, що створює можливість для молодих компаній валідувати свою ідею, бізнес-модель та отримати додаткове фінансування проекту. Призовий фонд цього року становить $ 10 000 і $ 5000. Крім цього, переможець отримає двотижневу поїздку в Кремнієву Долину від Startup Embassy та менторство від Techstars. 

ІТ Арена триватиме з 28 по 30 вересня та збере понад 2500 учасників з України та світу. Серед закордонних спікерів — представники компаній Tesla, Uber, Soundcloud, Facebook, Google, Linkedin. Усіх спікерів можна переглянути за посиланням.

Партнерська публікація

Фото Христини Процак / Facebook

IT Аrenа / Facebook 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!