Як проголосувати за проект громадського бюджету у Львові? Інструкція

9292 2
Найбільше проектів зареєстрували у Сихівському (34) та Шевченківському (30) районах. Голосування за проекти триватиме від сьогодні, 1-го листопада, і до 15-го числа поточного місяця.
Фото: ZIB.COM.UA

Фото: ZIB.COM.UA

Наразі на сайті громадських проектів для голосування доступні 233 проекти із 265 поданих. «Декілька проектів ми відсіяли. На першому етапі це були проекти, які мали проблеми із оформленням, до прикладу не зібрали потрібну кількість голосів. На другому – це проекти з нюансами, які не дозволяють реалізувати проект, наприклад, пропонували якісь інфраструктурні зміни приватної власності, а не власності міста», – розповів Tvoemisto.tv в.о. начальника управління Секретаріат ради Юрій Лукашевський

За словами Юрія Лукашевського, найбільше зареєстрували для голосування спортивних проектів – це і облаштування майданчиків, і громадських просторів тощо. Із 233-ох проектів 87 – це великі (від 20 до 200 тис. грн) і 146 – малі (від 200 тис. грн до 3 млн грн).

Як проголосувати?

Із 1 до 15 листопада триватиме голосування, результати якого відображатимуть он-лайн. Зробити свій вибір можна буде на сайті lviv.pb.org.ua через BankID або ж у ЦНАПі.  Кожен мешканець може проголосувати за 1 великий та 1 малий проект.

Як наголосив в.о. начальника міського управління ІТ Іван Коржов, Львів – перше місто, яке повністю відмовилося від паперового голосування. «Навіть якщо ви будете робити вибір у ЦНАПі, голосування однаково буде електронним, – каже Іван Коржов. – Тобто, коли ви приходите у ЦНАП із паспортом і хочете проголосувати за проект, то отримуєте логін і пароль, за допомогою яких можете це зробити. У разі ж, якщо ви не зможете скористатись комп’ютером самостійно, то отримаєте допомогу від працівника ЦНАПу – де натиснути, де прочитати про проект детальніше тощо».

Аби проголосувати на сайті, потрібно пройти авторизацію і ввести деякі дані із паспорта. Варто зауважити, що проголосувати у такий спосіб можуть лише ті, хто має львівську прописку. Мешканці міста, які не мають відповідної реєстрації місця проживання, можуть проголосувати винятково у ЦНАПі. Для цього потрібно засвідчити, що ви працюте або вчитеся у Львові. Автори не можуть голосувати за свій проект.

Переможців оберуть до 1 грудня. Їхня кількість залежатиме від вартості вибраних проектів.

Нагадаємо, з 15 серпня до 15 вересня у Львові можна було подавати проекти, які профінансуються з громадського бюджету.

З усіма проектами можна ознайомитися на сайті.

Читайте також: Багатоповерховий паркінг та сонячні панелі. Львів’яни подали свої проекти

Опублікувала Наталія Середюк

 


Читайте також:
11 Листопада, 2019 15:06
таня дуже важко проголосувати
Дурнувата система реестраціі
8 Листопада, 2019 11:04
Світлана Сьогодні 08. 11. 2019 року з 9.00 вже по 11.00 ні як не вдається проголосувати й зареєструватися для голосування!!! ЧОМУ????????? Видає помилку, при введені номеру картки, видає помилку при в ході: "Пише - сталася помилка, спробуйте ще". Дві години вводжу реєстрацію, але ніяк!!!.....
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!