Львів'ян закликають поступатися місцем вагітним жінкам

10334 2
У Львові стартував соціальний проект толерантного ставлення до вагітних «Поважай того, хто носить у собі життя». Відповідні наліпки вже розміщені у львівському електротранспорті, на черзі – автобуси, заклади охорони здоров’я, держустанови, аптеки та супермаркети.
фото: varianty.lviv.ua

фото: varianty.lviv.ua

«До мене неодноразово звертаються вагітні жінки зі скаргами на незручності, з якими вони стикаються через відсутність толерантного ставлення до них. Проект підтримали ЛКП «Львівелектротранс», АТП №1, приватні перевізники, заклади охорони здоров’я та управління соціального захисту ЛМР», – зазначила ініціаторка соціального проекту депутатка Уляна Пак.

Читайте також: Головного медика Львівщини обиратимуть з-поміж двох кандидатів 

Сьогодні проект стартував у трамваях та тролейбусах, за кілька днів оголошення з’являться у маршрутних таксі, а з наступного тижня – у соціальних установах та закладах охорони здоров’я. Суть ініціативи – у поширенні позитивної соціальної реклами, яка б зверталась до сумління людей і закликала до гідного ставлення до вагітних жінок у громадському транспорті, соціальних установах та  закладах охорони здоров’я, – інформують у прес-службі Львівської міської ради.

Опублікувала Марічка Мишок
Фото: varianty.lviv.ua 

Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (2)

Додати коментар
30 Березня, 2017 08:57
Діана На жаль,але на наших людей подіє лише в тому випадку,коли це приклеїти на чоло.І особливо на вікна в транспорті,бо коли вони бачать вагітних,то ледь головою не вилазять через скло.
14 Березня, 2017 19:56
Роман Думка - добра, реалізація - ніяка. Панянки депутатки, займайтесь краще своєю профільною роботою!