На правах реклами

На найбільшому ринку Львова проводять безкоштовні майстер-класи відомі шеф-кухарі. Як долучитись

9611 0
У травні у Львові розпочався новий проект #СмачноНаШуварі - серія кулінарних майстер-класів від відомих шеф-кухарів Львова.

Про проект

Проект #СмачноНаШуварі передбачає серію майстер-класів від відомих шеф-кухарів Львова, який покликаний підвищити кулінарну культуру львів'ян у приємній атмосфері та з порадами від відомих шеф-кухарів. 

"Цей соціальний проект має на меті підвищити кулінарну культуру наших клієнтів. Ми прагнемо, щоб наші клієнти під час майстер-класу надихалися і творили кулінарні шедеври у себе вдома і тим самим робили щасливими свої найдорожчих. Хочу подякувати шеф-кухарям, які на волонтерських засадах із радістю погоджуються брати участь у цьому соціальному проекті", - розповідає Ольга Саніна, керівник Департаменту стратегічного маркетингу ринку “Шувар”, кандидат економічний наук.

Запрошують шеф-кухарів, як правило, з європейською освітою. Вони готують на території ринку різноманітні страви з локальних продуктів, які можна купити на “Шуварі”.

Відвідувачі діляться враженнями: "Побачити шеф-кухаря на ринку, справжнього фрілансера, який має європейську світу, який любить те, що робить, — можна лише тут. Ціле море вражень! Можна продегустувати, можна надихнутися і творити, дякую!".

Вже успішно провели 4 майстер-класи. Наступний майстер-клас відбудеться 8 липня о 12.00 у терміналі "Овочі і фрукти" на ринку "Шувар" Його проведе Олексій Чукмістов, бренд-шеф ТМ “Боїм”. Охочі зможуть дізнатися, як потрібно готувати страви, щоб дотримуватися правил здорового харчування. 

20 липня о 12:00 у терміналі "Риба та морепродукти" майстер-клас проведе Ігор Герилів - шеф-кухар ресторану Шопен.

Вхід на всі події вільний.

Більше інформації на сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/Shuvar.WMAP/

Пропонуємо переглянути, як проходили попередні майстер-класи, у відео:


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!