У міськраді Львова створять робочу групу для покращення громадського транспорту. Як долучитись

1535 0
Мешканців Львова просять взяти участь у покращенні громадського транспорту міста.
Фото: Данило Васильчак / Львівський електротранспорт / Facebook

Фото: Данило Васильчак / Львівський електротранспорт / Facebook

Львівських активістів, депутатів, громадських діячів та службовців запрошують долучитися до робочої групи при міській раді, яка працюватиме над покращенням громадського транспорту у Львові, повідомляє прес-служба ЛМР.

Читайте також: На які маршрути варто випустити нові автобуси у Львові

«Управління транспорту напрацьовує модель, як покращити транспортне сполучення для Брюховичів, Рудного, Винників та Рясного. Ми хочемо напрацювати комплексне рішення, яке буде складатися з короткотермінових і довготермінових планів-заходів. Тому цікаво і корисно було б долучитися до роботи тим мешканцям, які хочуть якісних змін у своєму мікрорайоні, або своєму місті чи селищі», — вважає заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий.

Подати заявку для участі в робочій групі можна на електронну пошту transport@lvivcity.gov.ua, вказавши ім’я, прізвище та контактну інформацію.

Читайте також: Менше жовтого та логотип міста. Хто переміг у конкурсі брендування львівського транспорту

Нагадаємо, цього року Львів придбав 30 вживаних трамваїв із Берліна за кошти ЄБРР та 150 нових автобусів великого класу МАЗ та Електрон у лізинг від «Укргазбанку». Наступного року для міста придбають ще 100 нових автобусів, 10 нових трамваїв та 50 низькопідлогових тролейбусів.

 

 


Читайте також: