У Львові створять сайт для користувачів з вадами зору

919 0
Для користувачів з вадами зору розроблять сайт в рамках реалізації соціально-культурного проекту «Веб-сторінка, доступна для користувачів з повною і частковою втратою зору».
фото: prava-lyudyny.org

фото: prava-lyudyny.org

В рамках реалізації соціально-культурного проекту «Веб-сторінка, доступна для користувачів з повною і частковою втратою зору», за підтримки управління IT ЛМР, розроблять сайт, який міститиме інформацію про 30-40 проектів ЛОО ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ», реалізованих протягом кількох останніх років з місцевими, національними та міжнародними партнерами. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

На сайті буде можливість перемикати фонові режими та регулювати  розміри шрифту для слабозорих осіб, а також буде текстовий супровід усіх візуальних об'єктів для тих, хто не бачить повністю.

Читайте також: У Львові буде видавництво репортажної та документальної літератури 

«Це дозволить не лише  висвітлити новаторську  діяльність  громадської  організації,  яка впровадила в Україні  чимало  креативних, цікавих, корисних та інноваційних послуг для  осіб  з вадами зору, але й уникнути плагіату з боку інших ГО та медіа, а також  популяризувати Львів як всеукраїнський  центр інновацій та передового європейського досвіду. Зараз  організація  працює  над  розробкою доступної та зручної для користувачів з різною дисфункцією зору веб-сторінки. Водночас триває робота  над формуванням контенту, який наповнить новий сайт. До обох напрямків  залучені  як  IT-фахівці, так і незрячі спеціалісти та експерти», – зазначила виконавча директорка Львівського обласного осередку ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ» Оксана Потимко.

Опублікувала Олеся Шеремета

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!