У Львові створили безкоштовну мобільну гру про особливих дітей

2953 0
Львівська компанія-розробник ігор для мобільних пристроїв «Nravo Kids» спільно з «Майкрософт Україна» випустили безкоштовну гру «Світ добра». Благодійна ініціатива покликана звернути увагу до потреб українських дітей, які потребують особливої уваги.
Фото розробників

Фото розробників

Концепція гри побудована навколо ідеї допомоги дітям. Героями в грі є діти, яким необхідно особливу увагу. Мета гравця – зробити таку дитину щасливою, а по проходженню гри учасник може перейти на сторінку з переліком благодійних фондів-партнерів і перерахувати будь-яку суму на допомогу дітям, кажуть ініціатори.

«Створюючи розвиваючі ігри для дітей, ми також підтримуємо розвиток соціальної активності та можливість показати, як легко бути добрими і що можна зробити в цьому світі для інших. Прищеплюючи ці цінності дітям, ми можемо розраховувати на свідомих людей в майбутньому», – розповіла Наталія Табачин, керівник проекту Nravo Kids, який займається створенням безкоштовних українських розвиваючих мобільних ігор для дошкільнят та є соціальним проектом компанії Nravo.

Зібрані кошти будуть спрямовані на підтримку та забезпечення дітей з синдромом Дауна, дітей, хворих на ДЦП, а також дітям з кризових сімей. Партнерами ініціативи стали благодійні фонди «Даун Синдром», «Лікарінфонд» і «Партнерство кожній дитині».

Фото розробників

«Наша мета – нагадати про дітей, які мають менше можливостей, ніж інші, і потребують нашої допомоги, – коментує менеджер з онлайн-маркетингу «Майкрософт Україна», ініціатор благодійного проекту Олена Тимкова. Для цих цілей ми вибрали мобільну гру, тому що популярність мобільних додатків зростає, а ігровий формат дозволяє донести ідею в більш креативній формі. Гра професійно створена, намальована і озвучена, і є якісним українським продуктом».

Додаток вже доступний для Windows Phone і в веб-версії на сайті http://svitdobra.com.ua. Найближчим часом він стане доступний для Android і iOS.

«Ми закликаємо усіх небайдужих приєднатись до нашої ініціативи та подарувати дітям своє тепло», – зазначає PR-керівник компанії Nravo Роман Дзиговський.

Фото розробників


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!