LvivMozArt 2019. Програма сьомого дня фестивалю

682 0
У межах сьомого дня львів’ян очікують авторська моновистава від циркової артиcтки та концерт баварського молодіжного оркестру.
фото Богдана Ємця

фото Богдана Ємця

16:00, 18:00 – моновистава «Дзеркало».

Уперше в Україні — відома мисткиня та циркова артистка Меліса фон Вепі з авторською моновиставою «Дзеркало». Театр, акробатика та танець поєднаються під  супровід авторських імпровізацій французького композитора Стефано Оліва. 

Локація: Lem Station, вул. Вітовського, 57.

20:00 – концерт баварського молодіжного оркестру BLJO.

Колектив із сотні молодих амбіційних музикантів щорічно здійснює концертні тури країнами Європи, Азії та Америки, виступає у найвідоміших залах та є постійним учасником великих фестивалів класичної музики — вперше в завітає в Україну саме на фестиваль LvivMozArt. Молодіжний симфонічний оркестр Баварії заслужено вважається одним із найуспішніших в Європі. Оркестр презентуватиме унікальну програму з шедеврів німецького симфонізму, музики Йоганнеса Брамса та Ріхарда Штрауса.

Локація: Львівська опера, пр. Свободи, 28.

Придбати квитки можна на сайті LvivMozArt за посиланням.


...
ТЕГИ: LvivMozArt

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!