У Львові триває Синод єпископів УГКЦ. Фото

1152 0
Головною темою цьогорічних обговорень єпископату УГКЦ буде катехизація.
фото Zhyve.tv

фото Zhyve.tv

У неділю, 2 вересня, у Львові у соборі Святого Юра з нагоди початку щорічного Синоду Єпископів УГКЦ відбулась Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав, передає інформаційний ресурс УГКЦ.

Того ж дня, в Брюховичах члени Синоду Єпископів УГКЦ молилися до Святого Духа напередодні початку робочих засідань.

«Кожен старт у будь-якому змаганні завжди є найважливішим, бо від того, як його почнеш (тобто з яким запалом та енергією), залежить кінцевий результат. Ми починаємо з вершини – з Літургії, яка зранку відбулася в соборі Святого Юра. Ми призиваємо Боже благословення на нас і закликаємо наших вірних, щоб вони молилися за наших ієрархів, за своїх пастирів. Адже владики приїхали сюди як батьки, які принесли турботи, сподівання і тривоги, але також радощі й надії своїх дітей», – зазначив Секретар Синоду Єпископів УГКЦ владика Богдан (Дзюрах).

Читайте також: У вірян УГКЦ з'явиться нове церковне свято

Після Молебню єпископи склали присягу. Владика Богдан пояснив, що присяга виявляє нашу відповідальність за всю роботу, а також підтримує давню традицію, коли ми стараємося не зашкодити. Власне в присязі, яку складають владики, ідеться про те, що ми повинні стриматися від будь-яких необережних висловів, які можуть принести шкоду Церкві.

Додамо, що від 2 до 12 вересня 2018 року у Львові триватиме Синод Єпископів УГКЦ. Головна тема Синоду присвячена Божому Слові та катехизації.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар