У Львові тимчасово не курсуватимуть три тролейбусні маршрути

770 0
На вулиці Шота Руставелі відремонтують 104 метри дороги.
Фото: ec.bstatic.com

Фото: ec.bstatic.com

На вул. Шота Руставелі у Львові проводитимуть капітальний ремонт дороги із заміною контактної мережі. У зв'язку з цим, з 12 липня відбудуться зміни у русі тролейбусних маршрутів № 5, № 11 та № 24, повідомляє прес-служба ЛМР.

Згідно з розпорядженням керівника Служби руху ЛКП «Львівелектротранс», тролейбус № 24 відновить роботу після 14 липня та курсуватиме за зміненим маршрутом: Автовокзал — вул. Вернадського («Санта-Барбара»). Натомість тролейбусні маршрути № 5 та № 11 не курсуватимуть до закінчення робіт – 1 жовтня 2018 року.

Нагадаємо, перший конкурс на ремонт вул. Шота Руставелі оголосили ще наприкінці березня. Тоді роботи мали тривати до 31 серпня. Втім торги так і не відбулися, а другий конкурс оголосили у травні, внаслідок чого терміни ремонту продовжили до кінця вересня.

Читайте також: На вул. Шота Руставелі перенесли тролейбусну зупинку

За словами голови Личаківської райадміністрації Івана Лозинського, на вулиці відремонтують 104 м дороги. Підрядником обрали ТОВ «Львівська дорожня служба», яка єдиною подавалася на конкурс.

Згідно з даними системи Youcontrol, ТОВ «Львівська дорожня служба» займається будівництвом доріг та автострад. Уповноваженою особою компанії є Павло Коцюруба, який крім цього володіє декількома фірмами, що спеціалізуються на ремонті доріг і зареєстровані у Львові.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар