У Львові від завтра знову будуть відловлювати безпритульних собак

1745 1
Кожного дня підприємство працюватиме в іншому районі.

Завтра, 15 січня, після щорічного двотижневого карантину ЛКП «Лев» відновлює відлов безпритульних собак. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Відтак, щопонеділка підприємство відловлюватиме собак у Галицького районі, у вівторок – у Сихівському, в середу – у Франківському, в четвер – у Шевченківському, в п’ятницю – знову в Галицькому, а в суботу і неділю – в Залізничному та Личаківському відповідно.

Читайте також: У Львові нарахували 405 безпритульних собак

В ЛКП «Лев» безпритульних собак вакцинують, обробляють від паразитів, стерилізують та ідентифікують бірками на вушка або мікрочіпом. Собаки можуть перебувати на підприємстві протягом 15 днів. Якщо за цей час їх не прилаштовують, то випускають на місце відлову.

«Собаки, за винятком залишених власниками на прив'язі у громадських місцях на термін менше, аніж 5 годин, не залежно від породи, належності та призначення, у тому числі й ті, що мають нашийники з номерними знаками і намордники, але знаходяться без власника на вулицях, площах, ринках, у скверах, парках, у громадському транспорті, дворах та інших громадських місцях, вважаються безпритульними і підлягають вилову», – нагадують в ЛКП «Лев».

Читайте також: Якби кожна людина мала собаку, ми б стали людяніші

ЛКП «Лев» працює щоденно з 8 до 20 години, а комунальна ветеринарна клініка при ЛКП – цілодобово. Вона надає платні послуги.

 


Читайте також:
14 Січня, 2019 16:34
666 ... і чого стільки нічийного добра ходить-бігає-гавкає навкруги ? ... в Кореї нас не зрозуміють ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!