У Львові відбудеться етап Кубка України з фехтування. Програма

1103 0
Упродовж трьох днів провідні спортсмени України визначатимуть кращих в особистій першості змагань з фехтування на шаблях та рапірах серед чоловіків і жінок.
фото: loda.gov.ua

фото: loda.gov.ua

Упродовж 9 - 11 грудня у Львові відбудеться етап Кубку України з фехтування, присвячений пам’яті Заслуженого тренера кол. СРСР, засновника української школи фехтування, видатного спортивного педагога, професора Вадима Андрієвського. Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Змагання відбуватимуться на фехтувальних доріжках комплексної спортивної бази Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (вул. М. Черемшини, 17). Урочисте відкриття розпочнеться 10 грудня о 12:00 годині.

Програма змагань:

9 грудня – день приїзду, налаштування обладнання, контроль зброї, шабля (чоловіки, жінки);

10 грудня – особисті змагання, шабля, чоловіки, жінки. Початок о 10:00 год.

11 грудня – особисті змагання, шабля ,чоловіки, жінки. Початок о 10:00 год.

Довідка. Вадим Олексійович Андрієвський (26 грудня 1912 – 12 січня 1994) – майстер спорту СРСР, Заслужений тренер СРСР, один із засновників вітчизняної школи фехтування, видатний спортивний педагог, професор. Упродовж 20-ти років він очолював тренерський штаб збірної команди України, зробив значний внесок у формування науково-методичних засад підготовки фехтувальників високої кваліфікації.

Вадим Андрієвський мав незаперечний авторитет у середовищі вітчизняних та закордонних фахівців фехтування, запрошувався і неодноразово виїжджав на змагання та семінари тренерів у провідні фехтувальні країни світу. До кінця життя вів активну професійну діяльність, передавав досвід молодим викладачам, тренерам, студентам, співпрацював із громадськими фізкультурно-спортивними організаціями Львівщини

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!