У Львові відбудеться фестиваль християнської молоді. Де подивитися

1227 0
Серед зареєстрованих учасників, які придбають відповідні пакети, розіграють путівку на Світовий день молоді у Панамі, у якому візьме участь Папа Римський.
фото: Вгороде

фото: Вгороде

16 вересня у центрі Шептицького у Львові відбудеться третій всеукраїнський фестиваль «Вітер На-Дії». Цього року очікують близько 5 тисяч учасників, серед яких молодь із усієї України, повідомляють організатори.

Сам фестиваль розпочнеться об 11:30 з літургії в храмі Софії-Премудрості Божої, що біля Центру Шептицького. Упродовж дня на території Центру учасникам будуть запропоновані п’ять майданчиків: інтелектуальний, театрально-мистецький, духовний, музично-творчий, спортивний. Вони зберуть кілька десятків спікерів, серед яких відомі блогери, священики, волонтери, мадрівники, стартапери, соціальні підприємці, митці, спортсмени.

Організатори готують безліч сюрпризів для гостей фестивалю. Зокрема, серед зареєстрованих учасників, які придбають відповідні пакети, розіграють путівку на Світовий день молоді у Панамі, у якому візьме участь Папа Римський.

Для участі у всіх заходах Фестивалю необхідно зареєструватись на сайті за посиланням. На сайті також можна ознайомитись з повним списком спікерів, докладною програмою та розкладом фествиалю.

Tvoemisto.tv буде проводити онлайн-трансляцію фестивалю, яку можна буде переглянути починаючи орієнтовно з 13:00 на сайтіYouTube-каналі та Facebook-сторінці «Твого міста».

Партнерська публікація


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар