У Львові відбудеться Фестиваль візуалізаторів сцени

1870 0
Спеціальний гість фестивалю — сценограф із Німеччини Петра-Марія Вірс.
ФОТО: ГАЛЕРЕЯ СЦЕНОГРАФІЇ / FACEBOOK

ФОТО: ГАЛЕРЕЯ СЦЕНОГРАФІЇ / FACEBOOK

З 5 по 7 жовтня у Львові відбуватиметься Фестиваль візуалізаторів сцени, який збере сценографів і дизайнерів костюму України, Польщі, Австрії, Угорщини та Німеччини.

Львівська Галерея сценографії покаже магію тих, хто народжує сценічний простір і перетворює задуми режисерів і драматургів на костюми й декорації, світло і навіть медіа-анімацію із 3D-ефектами.

Під час фестивалю можна буде відвідати виставки українських, угорських та німецьких сценографів і художників театру та кіно, альтернативні покази дизайнерів і художників театральних костюмів. Українські, польські та австрійські театри підготували для кілька вечірніх перформенсів у затишній камерній атмосфері.

«Сцена і сценографія завжди мають якісь таємниці, тож наразі ми притримаємо у таємниці імена сценічних творців - учасників і магічне місце проведення фестивалю. Слідкуйте за новинами квадрієнале і Галереї сценографії у Львові, - ми обіцяємо вас вразити і навіть приголомшити», — повідомляють організатори.

Усі учасники фестивалю — номінанти й переможці українських і міжнародних театральних конкурсів. Крім цього, на відвідувачів чекає TEDx-конференція — локальні театральні лекції та дискусії. Спеціальний гість фестивалю — сценограф із Німеччини Петра-Марія Вірс. Офіційно квадрієнале дебютує у Львові наступного року і збере ще більше учасників та експериментів.

Вхід на прев'ю — вільний (за попередньою реєстрацією). Захід відбуватиметься з ініціативи львівської Галереї сценографії, за підтримки Львівської міської ради.

Партнерська публікація


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!