Політична реклама

У Львові відбудеться конкурс найкращої святкової вітрини

617 0
Львів готується до Різдвяних свят. Відтак, Галицька районна адміністрація оголошує конкурс серед підприємців на найкраще оформлену вітрину до Різдвяних свят.

До участі у конкурсі запрошують усіх підприємців, чиї крамниці та салони знаходяться у центральній частині міста, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Такий конкурс вже став доброю традицією для центрального району міста. Створюючи святкові композиції у вітринах своїх закладів, підприємці долучаються до створення у місті святкової різдвяної атмосфери. Тому закликаю усіх активно долучатися до такої акції», - каже Ірина Маруняк, голова Галицької районної адміністрації.

За результатами конкурсу буде визначено переможців. Над визначенням переможців працюватиме конкурсна комісія. Переможці конкурсу будуть нагороджені пам’ятними подарунками та подяками Галицької районної адміністрації. Нагадаємо, конкурс з оформлення різдвяних вітрин відбувається вже 7 рік. Щороку до конкурс долучається все більше підприємців.

...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!