У Львові відбудеться Міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt

5055 0
Організатори назвали дату проведення одного з найпотужніших фестивалів класичної музики в Європі.
фото Богдана Ємця

фото Богдана Ємця

Міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt триватиме упродовж 18-25-го серпня. Про це повідомили на офіційній Facebook-сторінці заходу.

«Це мистецький проект, який об’єднає найкращих музикантів України та світу. 8 днів музики, Моцарта, емоцій та натхнення. Уже завтра, 16 травня о 12:00, оприлюднимо програму фестивалю. Львів – унікальне місто на перехресті східної та західної музичних культур, яке гідне приймати один із найпотужніших фестивалів класичної музики в Європі. Ідея фестивалю зародилась у Львові, львів'яни є натхненниками, львів'яни підтримують та реалізовуватимуть подію. Ми разом творитимемо нову музичну історію», – зазначають організатори.

Читайте також: Оксана Линів: Українська музична освіта значно краща за західноєвропейську

Нагадаємо, як розповів під час грудневого концерту-тізеру Tvoemisto.tv львівський ресторатор, один із організаторів фестивалю Марк Зархін, ініціатором фестивалю стала Оксана Линів, яка народилася в Бродах, вчилася у Львівській консерваторії, працювала диригенткою Мюнхенської опери, а тепер очолює оперу Ґраца і філармонійний оркестр цього ж австрійського міста.

Детальніше читайте за посиланням: Моцарт у депо. У Львові відбувся концерт-тізер фестивалю «LvivMozArt». Фоторепортаж


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар