У Львові відбудеться публічне інтерв’ю з «неймовірною жінкою»

2622 0
У п’ятницю, 21-го жовтня, Мар’яна Савка говоритиме про свободу і відповідальність із відомим консультантом зі стратегій та управління змінами Олександрою Баклановою. Публічне інтерв’ю відбудеться у межах проекту «12 неймовірних жінок» і стане дев’ятою розмовою про цінності, які творять людину.
Фото: соцмережі

Фото: соцмережі

У жовтні співрозмовницею Мар’яни Савки стане Олександра Бакланова – відомий громадський діяч (віце-президент AIESEC, засновниця луганського представництва організації) та консультант зі стратегій та управління змінами (модератор навчальних програм для більш ніж 30 конференцій, інтерактивних семінарів та тренінгів в Україні та за кордоном), експерт з питань комунікацій, маркетингу та стратегій.

Інтерв’ю про співіснування свободи і відповідальності розпочнеться о 18:00, 21 жовтня, у дворику «Львівської копальні кави» (пл. Ринок, 10). Вхід – вільний. Слухачів також запрошують долучитися до проекту добровільними внесками.

Читайте також: Про усмішки у ліфті і незалежність. 7 думок Зої Казанжи. Відео

Довідка. Проект Мар’яни Савки – співзасновниці і головного редактора «Видавництва Старого Лева» – триває з лютого 2016-го року. Щомісяця організаторка зустрічається з відомими українськими жінками, щоб публічно обговорити актуальні теми. У результаті Мар’яна Савка планує зібрати кошти на ремонт і облаштування маніпуляційного кабінету в львівському ОХМАТДИТІ та видати книгу, де будуть зібрані усі інтерв’ю та есе учасниць.

Опублікувала Людмила Рубцова


Читайте також: