У Львові відбудеться вечір французької кухні та барокової музики

1736 0
24 березня у Львові проведуть унікальну подію – вечір барокової музики та французької кухні за участю одного з найкращих скрипалів у світі Марка Комонька. Організатор події - відомий у Львові шеф-кухар, член Lviv International Rotary Club Пол ван дер Ховен (Paul Van der Hoeven).

Подія відбуватиметься у палаці Потоцьких, у французькому стилі XVIII-го століття та традиціях французьких прийомів XVIII століття.

За підтримки Ротарі клубу «Lviv International Rotary Club» ця подія допоможе придбати принтери шрифтом Брайля для Львівської спеціалізованої школи №100 для дітей з вадами зору.

Під час події організатор вечора – відомий у Львові шеф-кухар Пол ван дер Ховен – подасть обід із вишуканих французьких страв, згідно з традицією справжньої французької високої кухні (Haute cuisine).

Упродовж вечора звучатиме музика у виконанні оркестру «Lemberg Sinfonietta». Керівник і соліст оркестру – Марко Комонько, один з найвідоміших скрипалів-віртуозів.  Марко здобув перемогу в кількох міжнародних конкурсах, працював концертмейстером Сеульського симфонічного оркестру, одного з найкращих оркестрів світу.  Багато виступає як соліст і виконавець камерної музики.

Для участі в події реєстрація обов’язкова.


Партнерська публікація


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар