У Львові відбудеться зустріч з молодими ромськими активістами. Де подивитися

1733 0
Що ми знаємо про життя ромів в Україні? Чому ромська тематика виникає лише тоді, коли трапляється щось негативне? Як у цьому всьому розібратися?
ілюстративне фото: Міжнародний фонд «Відродження»

ілюстративне фото: Міжнародний фонд «Відродження»

6 березня у Мистецькому об’єднанні «Дзиґа» відбудеться зустріч з молодими ромськими активістами, організована Міжнародним фондом «Відродження» за партнерства офісу «Львів – місто літератури».

«Віднедавна Львів епіцентром боротьби проти «ромської злочинності». У соцмережах на медіа активно поширюється інформація про ромських вуличний крадіїв, створена група у фейсбуці постійно анонсує антиромські «рейди», а поліція декларує своє безсилля. Ми хочемо поговорити з молодими ромськими лідерами про те, як вони живуть в Україні, чи зазнавали колись утисків, чи впливають особисто на них антиромські настрої, і які вирішення ситуації вони бачать», – йдеться в описі події на Facebook.

Tvoemisto.tv буде транслювати зустріч онлайн на своєму сайті та на Facebook-сторінці. Початок трансляції орієнтовно о 18:00.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!