У Львові відкрили басейн після реконструкції. Деталі

4536 0
У п’ятницю, 13 листопада, на навчально-спортивній базі літніх видів спорту МО України урочисто відкрили реконструйований 25-метровий критий плавальний басейн, повідомляють у прес-службі Львівської ОДА.
фото: city-adm.lviv.ua

фото: city-adm.lviv.ua

Знаходиться басейн на вул. Клепарівська, 39 а)

Критий басейн оснащений 25-метровою ванною на 4 доріжки, ванною для навчання плавання 8 х 4 метрів та працює 280 днів на рік. В приміщені також є тренажерних зал на 25 осіб, роздягалки та душові. За день басейн може відвідати понад 800 людей.

Відтепер заняття з плавання для учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, триатлону, водного пола, стрибків у воду та сучасного п’ятиборства відбуватимуть вже в оновленому водному комплексі.

Довідка:

НСБ ЛВС Міністерства оборони України має державний статус бази олімпійської підготовки та унікальні навчально-тренувальні комплекси: спортивно-стрілецький комплекс, легкоатлетичний манеж з велотреком, базу сучасного п’ятиборства, стадіон, універсальну спортивну базу, комплекс плавальних басейнів (відкрити та критий), спеціалізований зал гімнастики.

Комплекс басейнів збудований ще у 1964 році. До його складу входить відкритий плавальний басейн з підігрівом на 8 доріжок, стрибкова ванна на 25 метрів з підігрівом на 8 доріжок та стрибкова вишка, а також критий басейн на 25 метрів.

На даний момент 25 метрова ванна та вишка при басейні створюють унікальний спортивний комплекс єдиний в Україні, який дозволяє проводити усі навчально-тренувальні збори збірної команди України та всеукраїнські змагання зі стрибків у воду.

Опублікував Ігор Саджениця


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар