У Львові поліція відкрила провадження через відмову надати житло прокурорам

1920 0
У Львові поліція відкрила провадження та оголосила про підозру посадовцю міської ради, який відмовився на вимогу прокуратури передати прокурорським працівникам 31 квартиру. Мова йде про в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Аллу Нижник. Представники служб, які працюють із соціально незахищеними категоріями мешканців, не погоджуються з рішенням віддавати працівникам прокуратури квартири, адже в місті є багато сімей, які критично потребують покращення житлових умов.
фото: centr.kr.ua

фото: centr.kr.ua

«В умовах, коли на квартирній черзі стоїть більше 2 тис учасників АТО, понад півсотні родин загиблих учасників АТО, хлопців, які зазнали поранень у зоні АТО, і залишились інвалідами, нелогічною виглядає така поведінка прокуратури. Ці категоргії людей, які пройшли війну, повинні в першу чергу отримати можливість покращити свої житлові умови. У Львові є багато інших категорій соціально незахищених осіб – це багатодітні сім’ї, діти-сироти. Завдання влади – підтримувати та допомагати їм. Нелогічними і як тиск виглядають такі дії правоохоронних органів. Це явне лобіювання своїх інтересів. Не можна у такий спосіб тиснути на виконавчі органи влади», – зазначила Олена Пасевич, депутат Львівської міської ради.

«Коли у місті понад 100 дітей-сиріт, які закінчують навчання і не мають де жити, коли в однокімнатній квартирі проживають багатодітні сім’ї з 6 дітьми, які беруть під опіку інвалідів чи людей похилого віку, аби покращити свої житлові умови, то не морально говорити про безкоштовне надання квартир тим людям, які точно живуть у кращих умовах. З моральної точки зору це не правильно. Такі люди можуть почекати, бо є категорії осіб, які сьогодні більш критично потребують кращого житла. У час після Революції Гідності, у час, коли багато львів’ян йдуть добровольцями на Схід, щоб захищати нашу країну від окупанта, коли у місті багато сімей, які виховують дітей-інвалідів і ці дітки живуть, фактично, завдяки зусиллям батьків, які за ними доглядають, виділяти житло самодостатнім сім’ям – цинічно. Хоча закон цього не забороняє. Але мусимо поставити собі питання – «що важливіше – закон чи наша моральність і захист соціально незахищених осіб?», – зазначила Оксана Рубай, в.о. директора Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій.

На думку працівників поліції, встановлено достатньо доказів для того, щоб оголосити підозру в умисному невиконанні рішення суду про закріплення за працівниками прокуратури службових квартир. Нагадаємо, рішенням Галицького районного суду від жовтня 2015 року житлового господарства та інфраструктури зобов’язаний видати спеціальні ордери на вселення працівників прокуратури в квартири на пр. Червоної Калини у м. Львові.

Станом на зараз Алла Нижник продовжує працювати на посаді в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!