На правах реклами

У Львові запрацював спортивно-торгово-розважальний центр Spartak. Фоторепортаж

17322 2
Новий центр працює на вулиці Гетьмана Мазепи, 1Б. Відкриття тривало впродовж трьох днів – із 15 по 17 березня. До кінця 2022 року тут додатково відкриють ще й багатофункційну льодову арену.
фото - Віталій Грабар

фото - Віталій Грабар

15 березня у Львові відкрили перший у Західній Україні торгово-розважальний центр зі спортивною функцією Spartak

На першому поверсі вже запрацювали магазини Сomfy, Brocard, Lotus Intimo, «Еліт Оптика», Vita Pro, «Ябко», AmorAmor, Master Zoo, «Камея» та ексклюзивний супермаркет «Сільпо», а для наймолодших клієнтів на другому поверсі відкрилися магазини «Антошка» та Akvarel. Тут же працює магазин G&G, кінотеатр Multiplex та готується до відкриття фітнес-клуб Sport Life.

У перші дні відкриття гостей нового центру частували у нових закладах харчування Avocado, Best Burger Pizza та «Львівські круасани». До Великодня ще мають відкритися «NOA», The М’ясо, Tomatina, Pinsa, Kavoteka, PowerFood та Express Buffet. 

Також готують до відкриття магазини «Інтертоп», SinSay, LovaLova, «Жук», лінія магазинів EVA, КТС, «Аптеку Доброго Дня», ювелірні мережі «Золотий вік» та «Столична ювелірна фабрика», Giulia, Esotiq, Roshen, Isei, Triumph та інші. 

За словами керівниці СТРЦ Роксолани Пиртко, на сьогодні в оренду здано 91% площі.

«Нам вдалось зробити майже неможливе і відкрити його вчасно. Надзвичайно відповідально дотриматись термінів, які ти обіцяв усім орендарям, інвесторам та партнерам. Ще три роки тому на цьому місці була не просто руїна, тут був повний занепад. Тоді з’явилася ідея зробити щось багатофункційне, аби оживити це місце», – розповіла під час відкриття Роксолана Пиртко.

Будівництво тривало два з половиною роки. Другою чергою, відкриття якої має відбутися в кінці року, запланували збільшити торгову площу, офісні приміщення та спортивну інфраструктуру.

«Головне, чого від нас очікує і місто, і область – це льодова мультифункційна арена, яка буде відповідати всім міжнародним стандартам. Тут відбуватимуться спортивні і розважальні події, які оживлять не лише мікрорайон, а й Західну Україну», – вважає керівниця ТРЦ.

Для зручності транспортної розв’язки навпроти СТРЦ на вулиці Мазепи уже встановили світлофор та облаштовують додаткові під’їзні смуги.

Спортивний торгово-розважальний центр Spartak поєднує не просто торговий і розважальний заклад, а й спортивний центр, загальна площа якого становить 5,8 тисяч квадратних метрів, із басейном олімпійського зразка розміром 50 м на 25 м та спортивний зал для різних видів спорту. Спортивну функцію закладу відкриють за 10-15 днів.

«Це починалося у далекому 2008 році, коли ухвалили єдино правильне рішення, що ніхто вже не підніме комплекс, який віджив своє ще в радянський час. Комплекс, який відкриваємо сьогодні, є прикладом того, що великі торгові комплекси зі спортивним центом мають право на життя. Це велике досягнення», – сказав під час відкриття голова Львівської облради Олександр Ганущин.

Своєю чергою, заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко відмітив оригінальний дизайн СТРЦ та його перспективність для розвитку бізнесу.

До відкриття також долучилася олімійська чермпіонка з фехтування львів’янка Яна Шемякіна, яка замість традиційної стрічки алегорично розітнула оригінальну пеньяту.

Торгові галереї СТРЦ працюють щодня з 10:00 до 22:00, супермаркет із 8:00 до 23:00, а кінотеатр з 9:00 до 3:00. Стежити за оновленнями та ходом будівництва другої черги можна на сайті Spartak та на Facebook-сторінці СТРЦ.

фото Віталій Грабар

17 Лютого, 2020 09:04
ІВАН В мене одне запитання що там є такого спортивного розважального
може правильніше назвати торговий центр
19 Березня, 2019 10:03
Ірина На ескалаторі син з батьком 9обоє) поранили руку об щось гостре ((((