У Львові відкриють амбулаторію сімейної медицини на вул. Дністерській

2882 0
Це буде амбулаторія від 4-ї міської поліклініки, що на Сихові.
фото: Богдан Ємець

фото: Богдан Ємець

4-та міська поліклініка Львова планує відкрити нову амбулаторію сімейної медицини на вул. Дністерській. Про це Tvoemisto.tv повідомив головний лікар поліклініки Остап Місюра.

Читайте також: Ми стали крутіші за приватників. Як змінилась поліклініка на Сихові. Репортаж

Він розповів, що місто передало поліклініці приміщення на вул. Дністерській, де раніше було ЛКП. Також з міського бюджету виділили близько 200 тис. грн на вироблення проєктно-кошторисної документації на переобладнання приміщення під амбулаторію. ПКД вже виготовили, а до робіт планують приступити ближче до літа.

За словами Остапа Місюри, приміщення у поганому стані, але зробити у ньому сучасну амбулаторію цілком можливо.

На ремонти у міському бюджеті коштів не передбачено, тож поліклініка фінансуватиме їх сама – за позабюджетні надходження та кошти, що отримує від НСЗУ. Завершити роботи і відкрити амбулаторію планують на початку 2020 року.

Читайте також: Скільки будинків ввели в експлуатацію у Львові у 2019 році

У новому приміщенні працюватимуть сімейні лікарі, які зараз ведуть прийом у приміщенні 8-ї лікарні.

«Приміщення стаціонару не пристосоване для того, щоб там була амбулаторія. Там є своя специфіка. Тож лікарі нарешті зможуть працювати у комфортних умовах, і пацієнтам буде значно зручніше», – говорить Остап Місюра.

Олександра Бодняк


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!