У Львові відновлять роботу джерела «Спартак» на вулиці Топольній. Візуалізація

4149 0
Територію довкола джерела впорядкують та встановлять нові вуличні меблі та освітлення.
Візуалізація Олени Халілової

Візуалізація Олени Халілової

На вулиці Топольна, 39 у Львові розпочались ремонтні роботи з відновлення джерела «Спартак». Про це у себе на Facebook повідомила авторка проекту Олена Халілова. Додамо, що проект відновлення джерела переміг у конкурсі «Благоустрій джерел Львова», який тривав у місті на початку року.

Авторка проекту повідомила, що джерело користується попитом серед мешканців, але зараз перебуває у вкрай занедбаному стані.

Як повідомив у коментарі Tvoemisto.tv начальник відділу комунального господарства Шевченківської райадміністрації Микола Бегей, роботи з впорядкування джерела виконує за власні кошти забудовник спортивного комплексу «Спартак». Роботи планують завершити до кінця серпня.

Читайте також: Як виглядатиме льодова арена у Львові. Відеовізуалізація

Натомість гроші, які виділили в рамках конкурсу «Благоустрій джерел Львова», скерують на озеленення території довкола джерела, встановлення вуличних меблів та освітлення. Загалом це майже 500 тис. гривень з міського бюджету.

Нагадаємо, на території занедбаної учбово-спортивної бази на вулиці Інструментальній, 49 з’явиться спорткомплекс «Спартак». Відкриття комплексу планують на перший квартал 2019 року.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар