У Львові відреставрували браму на Рутковича. Фото до і після

1025 0
Вартість робіт становить 64 тис. грн.

На вулиці Рутковича, 7а у Львові відреставрували дерев’яну браму. Про це повідомили у ЛКП «Археологічно-архітектурна служба».

Читайте також: До і після: Як у Львові відреставрували 17 старовинних брам. Фото

Брама стала 30-ю із відреставрованих за співфінансуванням. Її вартість становить 64 тис. грн, з яких 70% профінансувала міська рада (44,8 тис. грн), а 30% – мешканці (19,2 тис. грн). Роботи з реставрації виконав майстер Андрій Пулик.

Нагадаємо, у 2019 році реставратори продовжать роботу з кількома брамами, заявки на реставрацію яких подали раніше. Минулого року фахівці відреставрували понад два десятки таких дверей і брам. Також до 29 березня триває прийом заявок на реставрацію історичних дерев’яних дверей та металевих брам і дверей у 2019-2020 році. Місто оплачуватиме 70% вартості робіт.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться сьогодні до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!