У Львові відреставрували два старовинні балкони. Фото

2806 0
На вулиці Шолом-Алейхема, 9 завершили роботи з реставрації балконів.
фото: facebook.com/urbanprojectlviv

фото: facebook.com/urbanprojectlviv

До реставрації обидва балкони цього будинку перебували в незадовільному стані. Найбільш зруйнованою була бетонна плита, окрім цього на правому балконі було втрачено декоративні елементи кронштейнів.

Згідно проекту реставратори відновили балконні плити, встановили гідроізоляцію та поклали на поверхню морозостійку керамічну плитку. Окрім цього, очистили металеві огородження від старої фарби й іржі та покрили фарбою, колір якої було вибрано на основі попереднього дослідження.

«Особливим завданням для реставраторів було виготовлення поручня, що був повністю втрачений на обох балконних огородженнях. Складність полягала в тому, що огородження є хвилястим, але столярам вдалось майстерно повторити всі необхідні вигини огородження та отримати бажаний результат. Матеріал поручня – дуб»,  – зазначають в Urban Project.

Наразі триває реставрація балконів на вул. Герцена, 4 (4), вул. Дорошенка, 15 (7), вул. Дорошенка, 35 (1), вул. Осмомисла, 5 (1) та вул. Вірменській, 13 (1).

Додамо, роботи відбувалися у  рамках програми співфінансування реставрації балконів, що втілюється спільним українсько-німецьким проектом «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» (GIZ та ЛМР).

Читайте також: У львівському театрі імені Леся Курбаса відреставрували двері та вікна. Фото

Опублікувала Наталія Середюк

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!