У Львові відреставрували мозаїку Вірменського собору. Фото

1862 0
Раніше у соборі відновили розписи Яна Генріка Розена.
lviv.sq.com.ua

lviv.sq.com.ua

У Львові завершили реставрацію мозаїки куполу Вірменського собору. Про це повідомляє на своїй фейсбук-сторінці керівниця управління охорони історичної спадщини ЛМР Лілія Онищенко.

Над мозаїкою авторства Юзефа Мехоффера працювали реставратори Руслана Герман, Андрій Почеква та Інна Дмитрук під керівництвом Павела Барановського.

Фото: Лілія Онищенко/Фейсбук

Роботи профінансував Інститут «Полоніка», який також зняв фільм про Вірменський собор у Львові. Зазначимо, Інститут у 2019 році в своєму бюджеті передбачив 3,8 млн злотих на реставрацію пам’яток в Україні.

Окрім Вірменського собору, де з 2008 до 2018 року також відреставрували розписи Яна Генріка Розена, Інститут «Полоніка» фінансує у Львові роботи в Латинському кафедральному соборі, у Гарнізонному храмі. Також плануються роботи в костелі Святого Антонія.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!