У Львові відреставрували ще дві дерев’яні брами. Фото до та після

718 0
Ремонт виконали у межах програми співфінансування реставрації історичних дверей і брам.
фото: лмр

фото: лмр

У Львові відреставрували брами в історичних у будинках на вул. Гавришкевича, 2 і вул. Мала, 2. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Загальна вартість реставрації брами на вул. Гавришкевича, 2 — 45,3 тис. грн, із них фінансова частка міста — 31,7 тис. грн, а  мешканців — 13,6 тис. грн. Водночас загальна вартість реставрації брами на вул. Мала, 2 — 45,1 тис. грн, із них фінансова частка міста — 31,6 тис. грн, а частка мешканців — 13,5 тис. грн.

Майстер-реставратор Богдан Герус працював над брамою у будинку на вул. Гаврилкевича, а на вул. Малій, 2 – майстри під керівництвом Віталія Малетича.

Читайте також: На реставрацію брам, вікон та балконів у Львові витратять 4 млн гривень

Додамо, що ремонт виконали у межах програми співфінансування реставрації історичних дверей і брам між Львівською міською радою (70% вартості робіт) і мешканцями (30%).

вул. Гавришкевича, 2

Нагадаємо, впродовж 2009-2017 р. у Львові діяв проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» (GIZ). У межах цього проекту у співфінансуванні німецького товариства та мешканців відреставрували 148 історичних брам. 70% вартості робіт фінансувало німецьке товариство, а 30% – мешканці.

1 лютого 2018 року виконком ЛМР продовжив дію програми. Згодом у німецькому товаристві GIZ заявили про повернення у Львів із новим проектом.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!