У Львові відреставрували ще одну історичну браму. Фото

1153 0
Брама стала 21-ю відреставрованою брамою за співфінансуванням мешканців та міськради.
Фото: ЛКП "Археологічно-архітектурна служба Львова"

Фото: ЛКП "Археологічно-архітектурна служба Львова"

У Львові на вулиці Городоцька, 45, відреставрували сецесійну браму за співфінансуванням мешканців та міської ради. Про це повідомили на сторінці ЛКП «Археологічно-архітектурна служба» у Facebook.

Частка мешканців становить 30%. Загальна вартість реставрації становить 44,7 тис. грн. Із них фінансова частка міста — 31,3 тис. грн, а частка мешканців — 13,4 тис. грн.

Як зазначають у повідомленні, брамі повернули автентичний зелений колір, який властивий для архітектурної епохи сецесії. Над відновленням брами працював реставратор Назар Тимняк.

Читатйте також: У Львові відреставрували вже 11 історичних брам. Фото до і після

Додамо, що брама стала 21-ю відреставрованою брамою за співфінансуванням мешканців та міськради. Першими брамами, які відреставрували за цією програмою, були вхідні двері будинку на пл. Старий Ринок, 2 та дерев’яна брама в будинку на вул. Залізнична, 4. Пізніше відреставрували брами на вулиці Котляревського, 15, Павлова, 11Лисенка, 3Конинського, 5 та Котляревського, 45Архітекторській, 3Головацького, 22 та вул. Чупринки, 46 та Козланюка, 8Лисенка, 33 та Дорошенка, 22Лисенка, 3, площі Ринок, 14, Смольського, 3 та площі Ринок, 15.

Наразі тривають реставраційні роботи брам у будинках на вул. Гоголя, 5, вул. Козланюка, 2. Цього року «Археологічно-архітектурна служба» взяла в роботу 50 заявок від мешканців на реставрацію у співфінансуванні вхідних дверей і брам в будинках. 

Читайте також: Німецьке товариство GIZ повертається до Львова з новим проектом

Нагадаємо, впродовж 2009-2017 р. у Львові діяв проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» (GIZ). У межах цього проекту у співфінансуванні німецького товариства та мешканців відреставрували 148 історичних брам. 70% вартості робіт фінансувало німецьке товариство, а 30% — мешканці.

1 лютого 2018 року виконком ЛМР продовжив дію програми. Згодом у німецькому товаристві GIZ заявили про повернення у Львів із новим проектом.

Фото ЛКП «Археологічно-архітектурна служба» / Facebook.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар