На зупинках Львова встановлюють таблиці з часом прибуття трамваїв і тролейбусів. Фото

2882 0
На усіх трамвайних і тролейбусних зупинках міста з'являться таблиці з графіками прибуття електротранспорту.
фото: Зручне місто

фото: Зручне місто

Як зазначив у коментарі для Tvoemisto.tv речник ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар, паперові таблиці в металевих рамках почали встановлювати кілька днів тому. Зараз їх є сім: біля «Аквапарку», на вулицях Руській, Шота Руставелі, площі Соборній, дві – на зупинці «Підзамче» та одна на зупинці «Університет» (поки що лише для тролейбусів №2 і №7, для №№ 9, 10, 12 встановлять згодом). Вартість однієї – 280 гривень. До кінця року вони мають з'явитися на всіх зупинках, окрім тих, де вже є електронні табло. 

Читайте також: Де придбати нові проїзні картки на електротранспорт у Львові. Адреси

Як додав Іван Бондар, електронні табло зараз функціонують із перебоями, але їхню роботу мають покращити: «Інколи виникають збої, але найближчим часом, після зміни алгоритму, робота табло буде налагоджена повноцінно. Над цим Львівелектротранс працює спільно з Львівавтодором».

Водії повинні будуть прибувати на зупинку саме в той час, який вказаний у таблицях. «Ми і так цього дотримуємося, у нас немає інтервалів, – каже речник Львівелектротрансу. – Кожен трамвай і тролейбус обладнаний gps-трекером, тож можна легко відслідкувати, курсує водій за графіком чи ні. Проте, у випадках ДТП, заторів чи проблем із паркуванням, мусимо тимчасово вмикати спецрежим».

Якщо у зазначений на таблицях час трамвай чи тролейбус так і не приїхав, львів’янам радять скаржитися на гарячу лінію міста: тел. 15-80 або (032) 297-59-11.

Читайте також: Smart Львів. Як у місті координують роботу транспорту. Фото

Нагадаємо, львів'яни через смартфон або звичайний телефон можуть дізнаватися, коли прибуде громадський транспорт. До кінця 2017-го року такі таблички мають також з’явитися на кожній зупинці Львова.

Також є можливість моніторити онлайн наявність автобусів, тролейбусів і трамваїв на маршрутах: це можна робити на спеціальних ресурсах (за посиланням тут або тут).

Юлія Сабадишина


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар