У Львові встановили нове електронне табло, яке повідомляє рух транспорту

1596 0
Ще, як мінімум, одне планують встановити у місті ближчим часом, однак з місцем ще не визначилися.
Фото: portal.lviv.ua

Фото: portal.lviv.ua

У Львові на площі Митній встановили нове електронне табло, яке повідомляє про прибуття громадського транспорту. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив керівник групи компанії «Геоінформаційні системи» Андрій Ковалик.

Це пробне табло, яке встановили за кошти компанії. Ще, як мінімум, одне планують встановити у місті ближчим часом, однак з місцем ще не визначилися.

«Дані поступають на наше табло так само, як на інші табло в місті, від GPS-навігаторів транспорту. Єдине, що ті табло, які стоять уже давно, мають власну систему прогнозування. Ще одне-два текстових табла хочемо зробити і чекаємо, щоби місто нам погодило», – каже він.  

Читайте також: У чат-боті Lvivcstyhelper з’явилась інформація про рух громадського транспорту Львова

Також, за словами Андрія Ковалика, площа Митна невдале місце для тестування табла, бо там бувають ситуації, коли машини зупиняються і не їдуть не з причини заторів. Тоді важко спрогнозувати щось по часу.

Тестові табло наразі компанія робитиме за свої гроші, а пізніше залучатиме кошти міста чи буде покривати абонентською платою.

Ольга Коваль


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!