Політична реклама

У Львові встановили ще два «розумні світлофори»

770 0
Підрядна компанія «Сварко Трафік Системс ГмбХ» встановила у Львові ще два «розумні» світлофори у межах проекту «Система організації дорожнього руху для трамвайних коридорів №2 і №6».

Світлофори встановили на перехрестях вул.Руська-Підвальна та на перехресті вул.Личаківська – пл.Митна, повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Зараз ці світлофори працюють у режимі жовтого мигання, тобто світлофори ще не налаштовані, вони працюють в передстартовому режимі.

«Це означає, що рух транспорту на даних перехрестях регулюється дорожніми знаками», - пояснили у ЛКП «Львівавтодор».

Як розповів начальник відділу автоматизованих систем керування рухом ЛКП «Львівавтодор» Мирослав Туркевич, на перехресті вул.Руська-Підвальна компанія «Сварко» проводить налаштування для синхронізованої роботи світлофора та болларда. Також на світлофорних об’єктах встановлять відеодетектори та стратегічні детектори, які передаватимуть у Центральний диспетчерський пункт інформацію про накопичення транспортних засобів на перехрестях та їх кількість між зупинками.

За словами Мирослава Туркевича, відповідно до проекту, мало бути змонтовано 29 світлофорних об’єктів. Зараз змонтовано 26.

«Потреба в одному відпала у зв’язку зі зміною організації дорожнього руху, йдеться про вул.Городоцьку-Данилишина. По ще двох об’єктах – на вул.Бандери-Чупринки та на вул.Коперника біля повороту на трамвайну зупинку проектант надав нам рекомендації щодо недоцільності встановлення там світлофорів.

Можливо, натомість кампанія «Сварко» замінить на «розумні» два світлофорні об’єкти на пр.Свободи – вул.Гнатюка та на пр.Свободи – вул.Коперника. Також уже 20 світлофорів обладнано камерами відео спостереження, які під'єднані до центрального пункту. Залишається обладнати відеокамерами та під єднати ще два світлофори на вул.Руська-Підвальна та на перехресті вул.Личаківська – пл.Митна. Плануємо, що наступного тижня це буде зроблено», - розповів Мирослав Туркевич.


Читайте також: