У нещодавно відреставрованій історичній брамі на площі Ринок вибили вікно. Фото

911 0
Над вітражами та металевими елементами реставратори працювали 4 місяці.
Фото: ЛМР

Фото: ЛМР

У нещодавно відреставрованій брамі на площі Ринок,45 розбили одне з вікон. Раніше її повністю оновили за 51 тисячу гривень. Про це повідомив заступник міського голови Андрій Москаленко.

«Управління охорони історичного середовища та Бюро спадщини у Львові разом з реставраторами вже працюють, щоб найближчим часом повернути туди вікно Якщо хтось був свідком розбиття – будь-ласка зголосіться», – повідомив заступник мера.

Під дописом мешканці кажуть, що повідомили про понищену браму ще 5 тижнів тому.

Цю браму відновили у травні цього року. Над вітражами та металевими елементами реставратори працювали 4 місяці. Відновлення брами коштувало 51 тис. 850 грн, з яких 36 тис. 295 грн заплатило місто, а решту мешканці.

Нагадаємо, що у Львові на смітник викинули автентичну історичну браму. Її врятувала архітекторка Христина Бадзян. Вона передала браму Бюро спадщини і ЛКП пообіцяло її відновити.

Фото Андрія МоскаленкаЧитайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!