У Львові викрили групу медиків, що підробляла довідки про профзахворювання

1167 0
Фонд соцстрахування втратив через махінації понад мільйон гривень.
Фото: rada.gov.ua

Фото: rada.gov.ua

Служба безпеки України у Львівській області викрила посадовців спеціалізованого медзакладу, які підробляли довідки про професійні захворювання для працівників низки промислових підприємств. Про це ідеться на фейсбук-сторінці УСБУ Львівщини.

«Співробітники Служби встановили, що голова однієї лікарської експертної комісії протягом року спільно з іншими посадовцями безпідставно встановлювали працівникам місцевих промислових підприємств діагнози щодо набуття профзахворювань. Сфальсифіковані медичні висновки у подальшому використовували для незаконного отримання щомісячних соціальних виплат», – ідеться в повідомленні.

Читайте також: Як перевірити справжність довідки про медогляд онлайн. Інструкція

Унаслідок махінацій, додають в УСБУ, Фонд соціального страхування втратив понад мільйон гривень.

Голові ЛЕК повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення), ч. 4 ст. 27 (співучасть у злочині), ч. 1 і 3 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) ККУ.

Четверо інших фігурантів справи підозрюються у вчиненні злочинів, передбачених статтями 366 та 358 КК України. Наразі обвинувальні акти щодо них передали до суду.


Читайте також: