У Львові виступили зі зверненням заборонити концерт SunSay

1744 1
Активісти з «Економічного бойкотного руху» написали офіційне зверненням до міських чиновників, щоб вони «унеможливили виступу групи «SunSay» у Львові».
фото: kudago.com

фото: kudago.com

Відповідну інформацію оприлюдив голова ГО «Економічний бойкотний рух» Олег Радик.

В проханні, зареєстрованому на ім’я в.о. начальника управління культури Львівської міської ради Михайла Мороза, йдеться про те, що «вважаємо концерт даних істот таким, що ображає патріотичні почуття львів’ян і може призвести до громадських заворушень, де можуть постраждати невинні люди».

Причиною такого звернення активісти називають той факт, що «SunSay» виступав на окупованій території в Криму, а також Російській Федерації.

Як розповів Tvoemisto.tv Олег Радик, якщо не вдасться це питання вирішити таким шляхом, то активісти будуть організовувати акції протесту.

Слід зазначити, що концерт «SunSay» запланований у Львові на 7 квітня. Саме зі Львова має розпочатися тур музиканта Україною.

Нагадаємо, під час національного відбору на пісенний конкурс «Євробачення 2016» почали активно обговорювати гастролі Андрія Запорожеця у Російській Федерації. В результаті відбір на «Євробачення» виграла Джамала.

Опублікував Ігор Саджениця

...

Читайте також:
4 Березня, 2016 09:25
Вікторія люди видели не то, на своих удобных авто
были там и тут, что увидят - то назовут
продавали, воевали, делили, молились,
и вот, слились, исчезли в пыли, сгинули
превратились в нули, ушли куда-то -
ни врачей, ни солдатов, ни министров,
ни кандидатов наук, ни чистых, ни грязных
ни глаз, ни голосов, ни рук
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!