У Львові виступить професор права Чарльз Шиманскі. Де подивитись онлайн

964 0
28 квітня про "Приватизацію" верховенства права: роль арбітражу та медіації у зростанні доступу до правосуддя” розповідатиме професор права, віце-декан юридичного факультету Університету Каунаса Чарльз Шиманскі (Литва). Послухати фахівця зможуть усі зацікавлені.
Фото: Franch.biz

Фото: Franch.biz

Черговий чотирнадцятий захід від UCU Rule of Law Lecture Series відбудеться 28 квітня (п’ятниця) 2017 р., о 16:00 у лекторії Академічного корпусу Українського Католицького Університету за адресою м. Львів, вул. Козельницька, 2а в рамках відкритої лекції професора права, віце-декана юридичного факультету Університету Каунаса Чарльза Шиманскі (Литва) на тему: "Приватизація" верховенства права: роль арбітражу та медіації у зростанні доступу до правосуддя.

Для участі в лекції, будь ласка, зареєструйтеся за посиланнямgoo.gl/MYgrjF.

Початок заходу: о 16:00

Мова лекції: англійська. Під час заходу буде забезпечуватися синхронний переклад.

Місце проведення: лекторій Академічного корпусу УКУ (м. Львів, вул. Козельницька, 2а).

Після завершення лекції усі учасники запрошуються на каво-перерву.

Пряму трансляцію події можна буде переглянути за посиланням: http://tvoemisto.tv/on-line/.

Участь у заході безкоштовна.

До участі запрошуються представники професійного юридичного середовища, науковці, студенти-правники і всі зацікавлені питаннями верховенства права та реформування правової системи в Україні.

Проект UCU Rule of Law Lecture Series здійснюється Центром верховенства права УКУ спільно з Програмою USAID із реформування сектору юстиції "Нове правосуддя" за співпраці з Відділенням Асоціації правників України у Львівській області. Інформаційний партнер – портал Твоє Місто (www.tvoemisto.tv).

За детальнішою інформацією звертайтеся: rlc@ucu.edu.ua+38 (068) 599 18 15.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!