У Львові з лекцією виступить лауреат Нобелівської премії миру. Де подивитися

691 0
Євген-Зенон Стахів завтра проведе лекцію для студентів Львівської політехніки.
фото: YouTube

фото: YouTube

Завтра, 1 березня, у актовій залі НУ «Львівська політехніка» проведе лекцію лауреат Нобелівської премії миру 2007 року, доктор наук, професор Євген-Зенон Стахів. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Початок лекції — о 10:20. Tvoemisto.tv проводитиме онлайн-трансляцію заходу на своїй сторінці у Facebook.

Також Євген-Зенон Стахів візьме участь у урочистому засіданні Вченої ради НУ «Львівська політехніка», під час якого йому вручать Диплом доктора Honoris Causa. Пізніше він відвідає Львівський торговельно-економічний університет.

Читайте також: Львівський дисидент Богдан Горинь став лауреатом Шевченківської премії

У межах візиту Євгена-Зенона Стахіва до Львова вже погасили маркований конверт до його 75-річчя сьогодні, 28 лютого. Також він відвідав Львівський національний університет ім. Івана Франка, взяв участь в урочистій академій та прочитав лекцію для студентів.

Довідка.

Євген-Зенон Стахів народився в 1944 році у Львові в родині відомого українського підпільника, діяча ОУН Євгена Павловича Стахіва. Емігрував зі сім’єю в США з Австрії в 1949 році. З ініціативи батька почав вчитися на інженера, проте завжди тяжів до природничих наук.

Отримав докторський ступінь із управління водними ресурсами в університеті Джона Хопкінса в Балтіморі і вже більше 40 років проводить дослідження в цій галузі, спеціалізуючись на розробці методів управління водними ресурсами великих річкових басейнів та протипаводкового захисту в умовах кліматичних змін.

З 1989 року пан Стахів працював у Міжурядовій групі експертів ООН зі зміни клімату (IPCC) як провідний експерт із дослідження водних проблем і увійшов до числа лауреатів Нобелівської премії Миру за 2007 рік.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар