У Львові зареєстрували петицію про збільшення кількості транспорту до Рудного

1901 0
Ініціатор петиції просить продовжити час роботи наявних маршрутів та відремонтувати вулицю у Рудному.
Фото: Дивись.info

Фото: Дивись.info

У Львові зареєстрували петицію про покращення транспортного сполучення Рудного з іншими районами міста. До необхідних 500 голосів авторам залишилося зібрати пів сотні.

Читайте також: Львівські депутати підтримали петицію про продовження трамвая з Сихова до Наукової

Автор петиції Роман Галичанівський зазначає, що у селищі зростає кількість новобудов, у той час, як кількість транспорту, що курсує до Рудного – зменшується.

«Маршрутки №28, №184а курсують все рідше. Після 21:00 доїхати з центру додому немає чим. Маршрутка №28 починає свій маршрут у центрі Рудного, звідки приїжджає уже катастрофічно повною на Старе Рудно, що змушує мешканців пропускати дві або три маршрутки, аби мати можливість сісти», – йдеться у петиції.

Цю проблему пропонують вирішити, продовживши маршрут №52 до смт Рудне з великими автобусами через Зимну воду; відремонтувати вулицю Героїв Небесної сотні у Рудному; збільшити кількість автобусів №28 із 15 до 18 та встановити графік роботи з 6:00 до 23:00; збільшити кількість автобусів №184, аби вони могли курсувати з інтервалом 20-30 хв.; відновити маршрут №287 до Сихова та призначити відповідального за покращення транспортного сполучення до Рудного в управлінні транспорту ЛМР. 

Якщо петиція набере 500 голосів, її мають розглянути на найближчому пленарному засіданні депутатів ЛМР.

Читайте також: У Львові просять покращити транспортне сполучення новобудов на Пасічній із іншими районами міста

Нагадаємо, у міськраді планували запустити автобуси великого класу на маршрут №28, а до Старого Рудного – запустити безкоштовний експрес. Утім місцеві мешканці виступили проти такої ініціативи.

Вікторія Ейсмунт

Нагадаємо, що Tvoemisto.tv оголосило у Львові Рік комфортного пересування. Наша редакція закликає ділитись своїм ментальним простором та долучитись до покращення міської мобільності Львова. Свої ідеї та пропозиції можна надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначити «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій. 

...

Читайте також: