У Львові зареєстрували петицію проти створення додаткових груп у садочках

1148 0
Авторка документу Оксана Назарук каже, що ідея міськради про перепрофілювання спальних приміщень у групові порушує будівельні та санітарні норми.
ілюстративне фото: demura.tv

ілюстративне фото: demura.tv

16 жовтня на сайті петицій до Львівської міськради з’явився документ з вимогою скасувати наказ Управління освіти про перепрофілювання спальних приміщень у групові в деяких дитсадках Львова.

Авторка Оксана Назарук посилається на державні будівельні норми, де ідеться про розрахунок площі групових, спальних, ігрових, буфетних та туалетних приміщень у дитячих садочках. Також вона згадує Санітарний регламент дошкільних навчальних закладів. Оксана Назарук каже, що перепрофілювання спальних приміщень наражає дітей на небезпеку, і вимагає скасувати наказ управління освіти.

Читайте також: Як виглядають перші класи львівських шкіл перед першим вересня. Фото

«Вимагаємо скасувати наказ Управління освіти Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради № 526р від 31.08.2018 року «Про відкриття додаткових груп в закладах дошкільної освіти м. Львова» як такий, що порушує права дітей , норми Конституції України, ЗУ «Про дошкільну освіту», ДБН В.2.2-4:2018, Санітарного регламенту дошкільних навчальних закладів», – ідеться в петиції.

Станом на 23 жовтня петиція зібрала 372 голоси з необхідних 500 для розгляду міською радою.

Нагадаємо, пілотний проект з відкриття додаткових груп у садочках за рахунок перепрофілювання спальних приміщень запровадили з нового навчального року у майже трьох десятках садочках Львова. Батьки дітей, які відвідують ці садочки, негативно оцінили дії міських чиновників.


Читайте також: